ÖZEL ASİL İLKOKULUEğitim sektörüne 2012 yılında AFM Sağlık Okulları ile başlamış ve 2014 yılında Asil İlkokulu ve Ortaokulunu açarak bütün okullarını “Asil Eğitim Kurumları” adı altında toplamıştır.


ÖZEL ASİL İLKOKULU

Asil Eğitim Kurumlar hakkında detaylı bilgiye kurumun kendi internet sitesi olan http://www.asilkoleji.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.. 

Eğitim sektörüne 2012 yılında AFM Sağlık Okulları ile başlamış ve 2014 yılında Asil İlkokulu ve Ortaokulunu açarak bütün okullarını “Asil Eğitim Kurumları” adı altında toplamıştır.

Asil Koleji her öğrencinin okulun teknolojik ve sosyal imkanlarından eşit düzeyde yararlanması gerektiğini savunduğu için Butik Okul konseptiyle eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir. Butik Okul konsepti ile eğitim vermesinin diğer sebepleri isei öğrenciyi bire bir tanımak, yeteneklerini keşfetmek ve bu yetenekler doğrultusunda kariyer seçimlerinde doğru yönlendirme yapmasını sağlamaktır.

Asil Eğitim Kurumlar hakkında detaylı bilgiye kurumun kendi internet sitesi olan http://www.asilkoleji.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.. 

 

Adres: Nazif Gürman Mah.
General Ali Rıza Gürcan Cad.
No: 66 Merter / İstanbul