ÖZEL AYDİL İLKOKULUAYDİL KOLEJİ BAHÇELİEVLER MAH.AY SOK.NO:15 ÇENGELKÖY / ÜSKÜDAR / İSTANBUL 0 216 321 58 58


ÖZEL AYDİL İLKOKULU

ÖZEL AYDİL İLKOKULU

  AYDİL KOLEJİ  
   

     

         BAHÇELİEVLER MAH.AY SOK.NO:15

       ÇENGELKÖY / ÜSKÜDAR / İSTANBUL

 
       0 216 321 58 58

İLKOKULUMUZ

 

Aydil Koleji Çengelköy'de sevgi dolu ve deneyimli öğretmenlerle başlayan ilkokul eğitimi, öğrencinin tüm branşlarda sağlam temeller oluşturmasına imkan tanır.

 

Özel Aydil İlkokulu Üsküdar'da öncelikli hedefimiz öğrencilerimize  "öğrenmeyi öğreterek" eğitim öğretimleri  boyunca onlara  rehberlik etmek, gelişimlerini sağlayacak tüm alanlarda gerekli donanımı sağlamaktır.

 

Nitelikli bireyler yetiştirmek üzere kurmuş olduğumuz Özel Aydil Eğitim Kurumları'nda sizlerle beraber çocuklarımızın ilgi ve yeteneklerini geliştirerek onları hayata hazırlamayı; özgüveni yüksek, bilgili, dürüst, erdemli, çalışkan, araştıran, sorgulayan, düşünen, ülkesine vatanına ve insanlığa hizmet etmeyi görev edinmiş; mutlu yurttaşlar olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz.

 

Bu yolda sizlerle beraber olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

OKULDA YAŞAM

 

Aydil Koleji Çengelköy' de hayat, saat 08.30'da okulda verilen toplu kahvaltı ile başlar. Güne başlangıç için gerekli enerji ve motivasyon kahvaltıda edinilir.

Saat 09.00 itibarıyla 4 sabah, 4 öğleden sonra olmak üzere günde toplam 8 dersten oluşacak ders programı uygulanmaya başlar. 40 dakika süren dersler arasında 10 dakika teneffüs vardır. 

12.20-13.00 saatleri arasında öğle yemeği verilir.

Ders programı 16.10'da sona erer.

Etüd programından faydalanmak isteyen öğrencilerimiz verilen ikindi kahvaltısının ardından 16.30-18.30 saatleri arasında özel etüd öğretmenleri eşliğinde etüd çalışmalarını gerçekleştirirler.