Özel Eurofertil Üyte Merkezielefon: 0216 47 47 047 (Pbx) Faks: 0216 47 47 040


Özel Eurofertil Üyte Merkezi


Eurofertil Tüp Bebek Merkezi İstanbul (Altunizade)
Adres: Nuhkuyusu Caddesi No:96 34662 Altunizade / İstanbul - Türkiye
Telefon: 0216 47 47 047 (Pbx)
Faks: 0216 47 47 040
E-posta:info@eurofertil.com
Hizmetlerimiz
EUROFERTIL'i tercih ederek Avrupa’nın en önemli tüp bebek ve kısırlık tedavi merkezlerinden birini seçmiş oluyorsunuz. Ekibimiz sizin gibi binlerce hastayı bebek sahibi yapmış olan konusunda uzman doktor, embryolog, ürolog, hemşire ve psikologdan oluşmaktadır. Tüm bilgi ve tecrübemizi sizin tedavinize adayacağımızdan emin olmanızı isteriz.

Her hastamız bizim için çok özeldir. Bizler sizi el üstünde tutup tedaviniz boyunca ihtiyacınız olan her türlü desteği vereceğiz. Tedavi süreci ve sonrasında, bizleri daima yanınızda hissedeceksiniz.

Kısırlık tanı ve tedavisinde başarısı kanıtlanmış tüm hizmetler dünya ile aynı anda sizlere sunulmaktadır.

Ulaşım

Merkezimize gerek Kadıköy gerekse Üsküdar'dan Altunizade'den geçen dolmuş veya otobüslerle çok kolay olarak ulaşabilirsiniz. Otobüs ile gelen hastalarımız İlahiyat durağında inmelidirler. Özel araba ile avrupa tarafından gelecek olan hastalarımız 1. Boğaz köprüsünden geçtikten sonra Altunizade sapağını, Asya tarafından gelecek olan hastalar da Çamlıca sapağını kullanabilirler. Şehir dışından otobüsle gelen hastalarımız Harem'de indikten sonra taksi ile 10 dakikada merkezimize ulaşabilirler.