BABİL FİLMBABİL FİLM : Tanıtım Filmi, Reklam Filmi konularında uzmanlaşmış reklam ajansı. Babil Film. www.babilfilm.netBABİL FİLM
Tanıtım Filmi, Reklam Filmi konularında uzmanlaşmış reklam ajansı. Babil Film. www.babilfilm.net

EKİP:

Hakan Kızıltan

Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın Yayın Bölümünden mezun oldu. Lisans öğrenimi boyunca ANFO (Anadolu Üniversitesi Fotoğrafçılık Klubü) yönetim kurulunda aktif olarak çalıştı. 2010'da Babil Film'i kurdu. Babil Film'de görüntü yönetmenliği ve yapımcılık yapıyor. 
 

Buket Öngen

 İlköğrenimini TED Ankara Kolejinde, liseyi Antalya Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Yeditepe Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden dereceyle mezun oldu. Bitirme projesi olan kısa filmi “Kontrol” ile Antalya Altın Portakal, Adana Altın Koza, Akbank Kısa vb. gibi ulusal ve uluslararası film festivallerinde yarışma seçkisine seçildi. Reklam sektöründe kurgu operatorü-editorü ve yardımcı yönetmen olarak çalıştı. 2010'da Babil Filmi kurdu.

Murat Volkan

İstanbul Üniversitesi Radyo Tv Sinema bölümünü bitirdi. Lisans eğitimi sırasında yüzden fazla kısa filmde görev aldı. Kurgucu, kameraman ve ışıkçı olarak pek çok alanda çalıştıktan sonra 2005’te 2D ve 3D animasyon yapmaya başladı. Reklam filmleri, tv jenerikleri, medikal animasyonları ve sunum filmleri hazırladı. Halen Motion Graphics Artist ve illustrator olarak çalışmakta.

 

 

 Adres           : Moda Cad.  59 / 4  Moda Kadıköy / İSTANBUL
 Telefon      : 0 216 449 24 90
 Gsm           : 0 555 711 96 44
 E-mail         : info@babilfilm.net

www.babilfilm.net