ÜSKÜDARDA KARGAŞAÜSKÜDAR'DA KARGAŞA YANGIN VE PARK SORUNUÜsküdar'da Kargaşa Yangın ve Park Sorunu

ÜSKÜDARDA bugün (20.10.2014) tam bir kargaşa yaşandı.14.40 sıralarında Ahmediye meydanı Esvapçı sokak'da bir pasajın girişindeki büfenin tüpleri yanmaya başladı.

İtfaiyenin tam zamanında müdahale etmesi ile büyük bir felaket engellenmiş oldu. Yol kenerına sağlı sollu park eden arabaların yüzünden, itfaiye sokağa giremeyince, küçük yangın söndürme araçları sokağa ve pasaja sokularak tüplere son anda patalamadan müdahale edilmiş oldu.


Sokak tam bir kargaşa içindeydi.
Esnaf ve sokak sakinleri arabaların düzensiz park etmeleri yüzünden çok mağdur olduklarını ve daha büyük yangında ne olacağını bilemediklerini ifade ettiler. İtfaiye görevlileri USKUDARISTANBUL.COM Muhabirlerimize özellikle arabaların ve sokağın fotoğraflarının çekilmesini istedi. İtfaiye görevlisi  'görsünler ve sorumlular bu olaylara karşı önlem alsınlar" y diyerek yaşadıkları zor durumu bizimle paylaştı.

Yangın Üsküdar İtfaiyesinin tam zamanında müdahalesi ile can kaybı olmadan ve çok büyük bir maddi hasar yaşanmadan söndürüldü ama Üsküdar'da ki düzensiz Park sorunu , Sokak sakinlerinin , esnafın şikayetleri, itfaiye görevlilerinin uyarıları akıllarda bir soru olarak kaldı.

Haber: www.uskudaristanbul.com