Özel Yunus Emre HastanesiHastane Telefon : (0216) 310 47 88 Faks : (0216) 553 65 13


Özel Yunus Emre Hastanesi

Hastane
  Telefon :    (0216) 310 47 88
  Faks :    (0216) 553 65 13
  E-Mail :    info@yunusemrehastanesi.com
  Adres :    Mimar Sinan Mah. Otopark Arkası Sk. No:18 34672 Üsküdar -İSTANBUL

 Vizyonumuz 

 
"Sahip olduğumuz güçlü ahlâki değerleri muhafaza ederek, bizden sağlık hizmeti talep eden bireylerin sağlıklı bir hayat sürmelerini sağlamaktır."
 
Misyonumuz 

 
"Özel Yunus Emre Hastanesi,dünyadaki tıbbi yenilikleri takip eden,hasta memnuniyetini vazgeçilmez ön şart kabul eden bir hastane olarak hizmet vermektedir."
 
Değerlerimiz
 
1-Önce hasta: Her ne koşulda olursa olsun birinci öncelik olarak, bizden hizmet talep eden hastalarımızı en kısa zamanda sağlıklarına kavuşturmayı ilke edinmek.
 
2-Saygı: İnsana, insan olduğu için saygı duymak ve bundan dolayı hastalarımıza gerekli ilgi ve özeni göstermek.
 
3-Tutarlılık: Doğruluk ve dürüstlük bütünlüğü içinde olmak.
 
4-Mükemmeliyetçilik: Kendimizin ve başkalarının yaptığı hatalardan ders alıp sürekli en iyiyi aramak.
 
5-Koordinasyon: Doktorlardan müdürlere, hasta kabul görevlilerinden hasta bakıcılarımıza kadar, her çalışanımızın, hastalarımızın tedavi sürecini direk olarak etkilediğinin farkında olarak çalışmak.
 
6-Toplumsal duyarlılık: Toplumdaki insana ve doğaya yönelik sosyal faaliyetlerde, kurum olarak en yüksek gayreti gösterme arzusunda olmak.

Kalite Politikası 


Özel Yunus Emre Hastanesi;  Verification New Zealand Limited tarafından 26 Ekim 2007 tarihinde yapılan denetim sonrasında Ayakta ve Yatarak Tedavi Hizmetleri kapsamında ISO 9001:2000 belgesini almaya uygun görülmüştür.

En son olarak UDEM ( Uluslararası Belgelendirme Denetim Eğitim Merkezi Ltd.Şti ) tarafından 05.12.2013 tarihinde yapılan denetim sonrasında, Kurumumuzun ISO 9011:2008 standardı şartlarına uygun bir yönetim sistemine sahip olduğu onaylanmıştır.
 
Bu kapsamda Hastanemizde Kalite Yönetim Sistemi uygulanmakta olup, tüm hizmetlerini, hasta ihtiyaç ve beklentileri ile yürürlükteki yasalar, mevzuat ve ISO 9001:2000 standartlarını karşılayacak şekilde oluşturmuştur. Sistemin değişen şartlara göre revizyonu ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli tedbirler alınmıştır.
 
Kalite Yönetim Sistemi ve uygulamasına ilişkin süreçler tanımlanmış, süreçlerin birbiriyle ilişkilerini ve etkinliğini sağlayacak ilke ve yöntemler belirlenmiştir.
 
Faaliyetlerin ve bu faaliyetlerin izlenmesinin gerçekleştirilmesi için gerekli kaynaklar ve bilgiler güvence altına alınmıştır.
 
Süreçler izlenmekte, ölçülmekte ve sonuçlar iyileştirme amacıyla analiz edilmektedir.
 
Sistemin sürekli olarak iyileştirilmesi ve korunması için tedbirler uygulanmaktadır.
 
Kalite Politikamız 
 
“Hasta memnuniyetini ön planda tutarak hasta haklarına saygılı hizmet vermek ve bu hizmeti verirken, çalışanlarımızın da aktif katılımı ile Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak ve sistemin etkinliğini  sürekli iyileştirerek çalışmaktır.”