Hospital TurkAdres : Solaksinan Mh. Selmanipak Cd. No: 158 Üsküdar / İstanbul Telefon : +90 (216) 341 90 90 www.hospitalturk.com info@hospitalturk.com


Hospital Turk

Özel Üsküdar Hospitalturk Hastanesi hizmet anlaşması bulunan tıp bölümlerinde ayakta ve yatarak tedavi hizmeti veren, yüksek kalitede yenidoğan yoğunbakım olanakları bulunan, hastaya hizmeti ve kalitesini yükseltmeyi ilke edinmiş, kurumsallaşmayı hedef alan bir sağlık kuruluşudur.

Anlaşması bulunan tüm özel sağlık sigortaları, bankalar ve sosyal güvenlik kurumlarına sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam dileğiyle…1998 Yılında Özel Üsküdar Hastanesi adıyla kurulan ve 2500 m2 kullanım alanına sahip bulunan hastanemiz 2004 yılında yenilenen yüzü, kaliteli sağlık hizmeti vermek hedefi ile Özel Üsküdar Hospitalturk adıyla çalışmalarına devam etmektedir. 

Tanı ve Tedavi üniteleri, Acil Servis, Ameliyathane ve Yoğunbakım hizmetleri ile her kesimden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, çalışanları ile birlikte sürekli kendini geliştirmek öncelikli hedefleridir.Özel Üsküdar Hospitalturk Hastanesi olarak en önemli misyonumuz sınırsız, kaliteli ve güleryüzlü bir sağlık hizmeti sunmaktır.Vizyonumuz daima kendimizi geliştirerek hastalarımıza verdiğimiz hizmet ve kalite standartlarını yükseltmektir.Kalite anlayışımız hastalarımızın ve çalışanlarımızın kurumumuza müracaatlarından ayrılmaları sürecine kadar her türlü konfor, rahatlık, güleryüz ve kaliteli sağlık hizmeti almalarını sağlamaktır.Sorunlara en kısa sürede kalıcı çözümler getirmek birinci hedeflerimiz arasındadır.