Ramada Istanbul Asia Hotelİstanbul'un Anadolu yakasında hizmet veren bu şık otel, modern olanaklarla donatılmış rahat odalara ve lüks iç mekanlara sahiptir. Otel bünyesinde, fitness merkezi içeren bir spa-sağlık kulübü ve dünya mutfaklarından yemekler servis eden şık bir restoran gibi olanaklar mevcuttur.


Ramada Istanbul Asia Hotel

İstanbul'un Anadolu yakasında hizmet veren bu şık otel, modern olanaklarla donatılmış rahat odalara ve lüks iç mekanlara sahiptir. Otel bünyesinde, fitness merkezi içeren bir spa-sağlık kulübü ve dünya mutfaklarından yemekler servis eden şık bir restoran gibi olanaklar mevcuttur.

Ramada Istanbul Asia Hotel'in zarif odaları yumuşak renklerle zevkli bir şekilde döşenerek huzurlu bir ortam yaratılmıştır. Odaların hepsi şık avizeler ve duvar kağıtlarıyla dekore edilmiştir.

Her sabah tahıl gevrekleri, meyveler ve ev yapımı ekmekler içeren zengin bir kahvaltı büfesi servis edilir. Alakart restoranda öğle ve akşam yemeklerinde uluslararası lezzetler sunulur. Otelin barında nefis içkilerle gününüzü sonlandırabilirsiniz.

Spa alanında Türk hamamı ve sauna bulunur. Tesis bünyesinde toplantı olanakları da mevcuttur.

Hotel Ramada Istanbul Asia'ya sadece 350 metre mesafedeki Capitol Alışveriş Merkezi birçok restorana ve ünlü markaların mağazalarına ev sahipliği yapmaktadır. Asya'yı Avrupa'ya bağlayan ana yol sadece 100 metre uzaklıkta yer almaktadır. Sabiha Gökçen Havaalanı ise otele 27 km mesafededir.

Adres: Mahir Iz Cad. No:32 Altunizade Uskudar, Uskudar, 34662 İstanbul

Tel: 0216 474 98 00

info@ramadaistanbulasia.com

http://www.ramadaistanbulasia.com/